Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 - Verkocht

Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!
Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - 2 ingelijste etsen: uit 2007 & 1975 kopen? Bied vanaf 35!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
TechniekEts
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage137/150

1.   Kleurets op papier, in opdracht van de Koninklijke Marine. "Al 40 jaar visie".

Achter glas in een aluminium lijst.

2.   ets op papier: "Vaders handen" , uit 1975, in goede gebruikte staat.
  • Afbeelding doorsnede 23 cm.
  • Oplage 48/75.
  • Papiermaat 40x40 cm, los geplaatst achter glas.
  • In een fraaie bijpassende houten lijst igst, 45x45 cm.

Leentje Linders rondde in 1972 haar opleiding aan de Vrije Academie voor Beeldende Kunst in Den Haag af. Linders heeft zich sinds de jaren tachtig toegelegd op het specialiseren in en perfectioneren van oude druktechnieken, waarmee ze een lijn wil trekken tussen heden en verleden.
Grote bekendheid kreeg ze door haar virtuoze en dynamische etsen over sport, maar vooral ook door haar werk waarin zij allerlei aspecten uit de luchtvaart verwerkt. Via de Marine Luchtvaart Dienst kwam zij uit bij de Zeevaart. In opdracht van de Koninklijke Marine maakte zij verschillende etsen over hun nieuwe fregatten. In aansluiting op het werk dat de kunstenares voor de Koninklijke Nederlandse Marine maakte, kreeg zij in 2005 opdracht om 14 grote kunstwerken te maken voor het nieuwe schip van de Holland America Lijn, de MS Noordam. Het belangrijkste thema in haar werk blijft de beweging, die wordt gedragen door een knappe toepassing en koppeling van de verschillende etstechnieken. Op 9 november 2008 won zij uit 69 inzendingen de BAS Grafiekprijs met haar werk “Apollo thirteen”.

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Miles
FA. (40)

1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (152)
51 cm
41 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-06-2020 om 21:07
Eindtijd:28-06-2020 om 10:33
PdW_Kunst
19 jun. / 23:58
€ 35