Leentje Linders - "Aspect of flying"

Leentje Linders - "Aspect of flying" kopen? Bied vanaf 35!
Leentje Linders - "Aspect of flying" kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - "Aspect of flying" kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - "Aspect of flying" kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - "Aspect of flying" kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - "Aspect of flying" kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - "Aspect of flying" kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - "Aspect of flying" kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - "Aspect of flying" kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - "Aspect of flying" kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - "Aspect of flying" kopen? Bied vanaf 35!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Zeefdruk van Leentje Linders uit 1988
Genummerd: 10/50
Getiteld en gesigneerd.
Ingelijst in passe-partout achter glazen lijst.
Het is lastig te zien, maar het lijkt erop dat er rechtsboven een oneffenheid in het papier zit. Zie de laatste foto, waarin ik dit heb gefotografeerd.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 22,50

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Arica45
113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
50 cm
40 cm
34 cm
28 cm
Starttijd29-5-2023 om 19:28
Eindtijd7-6-2023 om 22:00
Openingsbod € 35
ObjectlocatieCapelle aan den IJssel,  Nederland