Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Blad is gelijst geweest getuige de stukjes tape op achterzijde. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 2 kg. |
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 17-4-2021 om 10:37 |
Eindtijd | 10-10-2021 om 18:18 |