Leo de Jong - 'People'

Leo de Jong - 'People' kopen? Bied vanaf 25!

Leo de Jong - 'People'

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Leo de Jong - 'People' kopen? Bied vanaf 25!Leo de Jong - 'People' kopen? Bied vanaf 25!Leo de Jong - 'People' kopen? Bied vanaf 25!Leo de Jong - 'People' kopen? Bied vanaf 25!Leo de Jong - 'People' kopen? Bied vanaf 25!Leo de Jong - 'People' kopen? Bied vanaf 25!Leo de Jong - 'People' kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Leo de Jong (1931)
Jaartal1991
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Zeefdruk op papier.
Gesigneerd rechtsonder.
Linksonder genummerd; 98/100.
Titel middenonder.
Verzending aangetekend in koker.

onder enige vlekjes.

Leo de Jong (1931)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
49 cm
59 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:08-11-2020 om 23:14
Eindtijd:15-11-2020 om 23:01

Biedingen (1):

ElianeB
15 nov. / 22:52
€ 35