Leon Janssen - M.S. 2000 L

Leon Janssen - M.S. 2000 L kopen? Bied vanaf 150!
Leon Janssen - M.S. 2000 L kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 L kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 L kopen? Bied vanaf 150!
  • Leon Janssen (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 130
Betreft een kleur-houtsnede. Herkomst: Het hing in een pand dat ik aankocht. De verkoper wilde het niet meer.
Het is onbeschadigd. Ingelijst. Heeft voorzover mij is verteld altijd op een kantoor gehangen maar niet in direct zonlicht
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venray, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Leon Janssen (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Olaf1969
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
65 cm
80 cm
45 cm
65 cm