Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
Frans Hoos - hoeve aan het ven
Gabriele Grosse - Handgesigneerde zeefdruk: Geometrische Compositie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 16 cm (h x b) |
Incl. lijst | 45 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 65/100 |
Fini had een Italiaanse moeder en een Argentijnse vader, die de familie verliet, toen zij nog zeer jong was. Leonor Fini groeide op in de Italiaanse stad Triëst, en ging naar Parijs om kunstschilder worden. Daar kwam zij in aanraking met het werk van Paul Eluard, Max Ernst, Georges Bataille, Henri Cartier-Bresson, André Pieyre de Mandiargues en Salvador Dalí. Gedurende de jaren 1945-1948 had ze een verhouding met graaf Sforza-Galeazzo Sforza.
Zij schilderde portretten, b.v. van Jean Genet, Anna Magnani, Jacques Audiberti, Alida Valli, en Suzanne Flon. Zij ontwierp ook kostuums en decors voor theater. Veel van haar recentere schilderijen behandelen erotische fantasieën en de dood. In de jaren zestig en zeventig van de twintigste eeuw, schreef zij drie romans en raakte bevriend met Jean Cocteau, Giorgio de Chirico, en Alberto Moravia.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen-noord, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Velsen-Noord, Nederland |
Starttijd | 6-8-2021 om 9:20 |
Eindtijd | 13-8-2021 om 21:33 |