Leonor Fini - Ets 1976

Leonor Fini - Ets 1976 kopen? Bied vanaf 65!
Leonor Fini - Ets 1976 kopen? Bied vanaf 65!Leonor Fini - Ets 1976 kopen? Bied vanaf 65!Leonor Fini - Ets 1976 kopen? Bied vanaf 65!Leonor Fini - Ets 1976 kopen? Bied vanaf 65!Leonor Fini - Ets 1976 kopen? Bied vanaf 65!
  • Leonor Fini (1908-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Formaat van de bladzijde waarop de ets staat is 40 x 30 cm.
Rives papier.
Relief druk Stempel met kat en met beschermend transparant papier.

Handgesigneerd.
Jaartal 1976.

Goede staat.

Leonor Fini (1908-1996)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
169 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
30 cm
40 cm
Sluit over 5d 19u 35m 03s
Openingsbod€ 65
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHeiloo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-09-2022 om 19:37
Eindtijd:08-10-2022 om 22:33