Leonor Fini - Jeune fille

Leonor Fini - Jeune fille kopen? Bied vanaf 30!
Leonor Fini - Jeune fille kopen? Bied vanaf 30!Leonor Fini - Jeune fille kopen? Bied vanaf 30!Leonor Fini - Jeune fille kopen? Bied vanaf 30!Leonor Fini - Jeune fille kopen? Bied vanaf 30!
  • Leonor Fini (1908-1996)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage293/297
Leonor Fini, Lithografie, "Portrait de jeune fille".
Originele litho op Arches vellum papier.
Internationaal gerenommeerde schilder, tijdgenoot en vriend van Salvador Dali, bekend om zijn tekeningen van vrouwen en katten.
Leonor Fini was geboren in Buenos Aires, Argentinië, op 30 augustus 1908, en stierf in Parijs op 18 januari 1996. Ze was een surrealistische schilder, scenograaf en schrijfster van Italiaanse origine.
Haar productieve werk is direct herkenbaar.

Leonor Fini (1908-1996)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  yookoo
Lid sinds 2018
44 verkochte items
45 cm
57 cm
Starttijd19-7-2021 om 0:24
Eindtijd27-7-2021 om 22:05
Openingsbod € 30
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland