Lia van Leeuwen - LIA van LEEUWEN Schilderij Olieverf op doek PASSIE VOOR KLEUR Handgesigneerd - Verkocht

LIA van LEEUWEN  Schilderij  Olieverf op doek  PASSIE VOOR KLEUR  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

LIA van LEEUWEN  Schilderij  Olieverf op doek  PASSIE VOOR KLEUR  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!LIA van LEEUWEN  Schilderij  Olieverf op doek  PASSIE VOOR KLEUR  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!LIA van LEEUWEN  Schilderij  Olieverf op doek  PASSIE VOOR KLEUR  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!LIA van LEEUWEN  Schilderij  Olieverf op doek  PASSIE VOOR KLEUR  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
  • Lia van Leeuwen (1954)
Type kunstwerk Schilderij

Fraai schilderij van Lia van Leeuwen

Olieverf op doek  in houten frame

Afmeting 20x20x4 cm  in perfecte staat

Handgesigneerd UNICA Exemplaar

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie