Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Constant - Kleurenets: Happening II - 1968
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Digitale Print |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 82 x 117 cm (h x b) |
Incl. lijst | 85 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
goede staat | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 12-8-2018 om 13:45 |
Eindtijd | 26-8-2018 om 11:30 |