Lise Brachet - ingelijste ets: L' atrappe Soleil - oplage: 15 stuks - Verkocht

Lise Brachet - ingelijste ets: L' atrappe Soleil - oplage: 15 stuks kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 45,00

Lise Brachet - ingelijste ets: L' atrappe Soleil - oplage: 15 stuks kopen? Bied vanaf 40!Lise Brachet - ingelijste ets: L' atrappe Soleil - oplage: 15 stuks kopen? Bied vanaf 40!Lise Brachet - ingelijste ets: L' atrappe Soleil - oplage: 15 stuks kopen? Bied vanaf 40!Lise Brachet - ingelijste ets: L' atrappe Soleil - oplage: 15 stuks kopen? Bied vanaf 40!Lise Brachet - ingelijste ets: L' atrappe Soleil - oplage: 15 stuks kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5362 verkochte items
Alle items van deze verkoper (350)
  • Lise Brachet (1939)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 cm x 39.5 cm (h x b)
Lijst51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste ets van Lise Brachet. Nummer: 2/15. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. Afmetingen incl. lijst: H51 x b61 cm. Afmetingen voorstelling: H29,5 x b39,5 cm.

Het werk is op de witte rand iets verkleurd. Beeld is goed.

Lise Brachet (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5362 verkochte items
61 cm
51 cm
39.5 cm
29.5 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:07-09-2019 om 22:51
Eindtijd:20-09-2019 om 20:04
Biedingen (2)
Ivdm
20 sep. / 10:37
€ 45
wjin
15 sep. / 01:27
€ 40