Loes Huis in 't Veld - gesigneerde ingekleurde ets - met passepartout - Verkocht

Loes Huis in 't Veld - gesigneerde ingekleurde ets - met passepartout kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Loes Huis in 't Veld - gesigneerde ingekleurde ets - met passepartout kopen? Bied vanaf 20!Loes Huis in 't Veld - gesigneerde ingekleurde ets - met passepartout kopen? Bied vanaf 20!Loes Huis in 't Veld - gesigneerde ingekleurde ets - met passepartout kopen? Bied vanaf 20!Loes Huis in 't Veld - gesigneerde ingekleurde ets - met passepartout kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Loes Huis in 't Veld (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ingekleurde ets van Loes Huis in 't Veld

Inclusief perfect nieuw passepartout

Titel: geen

Oplagenummer: 1/ 1 ED

Afmeting: 15 x 20 cm

Afmeting met passepartout: 35 x 35 cm

Conditie: zeer goed

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:07-04-2017 om 09:22
Eindtijd:12-04-2017 om 20:22
Vevani
11 apr. / 22:38
€ 20