5. Loes Huis in 't Veld

Loes Huis in 't Veld (1948)

3 aangeboden items / 32 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Loes HUIS IN 'T VELD (Zwolle 1948)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Loes Huis in 't Veld - Gescheurd papier / Begin van destructie - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!

Loes Huis in 't Veld - Gescheurd papier / Begin van destructie - Zeefdruk

Geplaatst doordaanj

Jaartal1986
Afmetingen43 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Loes Huis in 't Veld - Zeefdruk - Destructie gescheurd papier kopen? Bied vanaf 30!

Loes Huis in 't Veld - Zeefdruk - Destructie gescheurd papier

Geplaatst doordot64

Jaartal1987
Afmetingen56 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Loes Huis in 't Veld - Zeefdruk - De Verandering kopen? Bied vanaf 30!

Loes Huis in 't Veld - Zeefdruk - De Verandering

Geplaatst doordot64

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst