Loes van Goor - Kleurenets - Verkocht

Loes van Goor - Kleurenets kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Loes van Goor - Kleurenets kopen? Bied vanaf 45!Loes van Goor - Kleurenets kopen? Bied vanaf 45!Loes van Goor - Kleurenets kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Loes van Goor (1923)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/45

Kleurenets van Loes van Goor. Herkomst: uit de map van "Grafisch genootschap drukkerstroost". Nummer: 32/45. Afmetingen blad: H32 x b25 cm. Afmetingen voorstelling H26.5 x b19.

Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

In goede staat

Loes van Goor (1923)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
25 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-03-2020 om 17:55
Eindtijd:12-03-2020 om 20:56
PierreLeonard
12 mrt. / 18:52
€ 45