Lon Buttstedt - Himalaya Blues I - Verkocht

Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!
Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Himalaya Blues I kopen? Bied vanaf 40!
  • Lon Buttstedt (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage69
Conditie: uitstekend.
Oplage: 20/69.
Afmetingen: vel 76 x 56 cm, afbeelding 65 x 46 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Lon Buttstedt (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1514 verkochte items
Alle items van deze verkoper (81)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-10-2022 om 23:16
Eindtijd:04-11-2022 om 22:54
Bristleback
04 nov. / 22:46
€ 40