Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst)

Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!
Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (170)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (228)
  • Lon Buttstedt (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 cm x 47 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70
Mooi, kleurrijk werk van Lon Buttstedt.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (41/70).  In zeer mooie, zilverkleurige lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.  Oorspronkelijke galerieprijs: 500 euro.  Alleen de lijst is al drie keer de openingsprijs waard.

Afmetingen: 90cm x 70cm (incl. lijst), 67cm x 47cm (binnen passe-partout)

Dit item valt onder de margeregeling

Lon Buttstedt (1950)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Rosser
FA. (170)

2991 verkochte items
70 cm
90 cm
47 cm
67 cm
Starttijd:20-06-2022 om 00:00
Eindtijd:04-07-2022 om 19:22
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier