Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg.

Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!
Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!
  • Louis Heijmans (1890-1977)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 41 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie ets.
Algemeen goede staat ontvangen ouderdom.
In originele lijst.
Zie foto's voor eigen oordeel kwaliteit.
Zie foto's en omschrijving.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25