Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap

Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!
Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!
  • Louis Willem van Soest (1867-1948)
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst37 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi schilderij van karakteristiek Veluws landschap met vrouwfiguur in dracht. Louis van Soest wordt vaak in een adem genoemd met Jan van Vuuren en Edzard Koning, met wie hij bevriend was. Van Soest gaf onder andere schilderles aan koningin Wilhelmina.
Mooie originele lijst, schilderij in prima conditie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wilsum, Nederland
Binnen Nederland € 11,00