Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap

Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!
Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!Louis Willem van Soest - Karakteristiek Veluws landschap kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  GNIWilsum

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Louis Willem van Soest (1867-1948)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 28 cm (h x b)
Lijst37 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi schilderij van karakteristiek Veluws landschap met vrouwfiguur in dracht. Louis van Soest wordt vaak in een adem genoemd met Jan van Vuuren en Edzard Koning, met wie hij bevriend was. Van Soest gaf onder andere schilderles aan koningin Wilhelmina.

Mooie originele lijst, schilderij in prima conditie

Starttijd:26-01-2020 om 22:47
Eindtijd:02-02-2020 om 22:40
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieWilsum, Nederland