Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1962 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 101.5 x 96.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 102.5 x 97.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Conditie van het werk goed, conditie van de lijst maar eigenlijk niet van toepassing omdat het een eenvoudige atelierlijst betreft die de kunstenaar er destijds zelf omheen heeft gezet. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 23-5-2023 om 11:40 |
Eindtijd | 4-6-2023 om 15:52 |