Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam

Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
  • Maarten Langbroek (1918-1985)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1950
Techniek Gravure
Stijl Realistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 16 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 28 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Techniek: Ets / gravure op papier
Datering: ca. 1935–1955
Staat: Goed; papier toont lichte, gelijkmatige vergeling passend bij de leeftijd.
Ingelijst: Ja, in een klassieke lijst met passe-partout.

Deze sfeervolle ets van Maarten Langbroek toont een levendig panorama van het IJ in Amsterdam, met stoomschepen, havenkranen en industriële bebouwing langs de waterlijn. Langbroek staat bekend om zijn realistische en technisch sterke weergaven van Nederlandse havengebieden, waarbij hij de dynamiek van scheepvaart en industrie op karakteristieke wijze vastlegt.

Het werk is uitgevoerd in een krachtige zwart-wit techniek met veel aandacht voor lijnvoering en diepte, typerend voor Langbroeks grafische oeuvre uit het midden van de 20e eeuw. De lichte vergeling van het papier is consistent met de leeftijd en doet geen afbreuk aan de presentatie.

Een aantrekkelijk werk voor liefhebbers van Amsterdamse stads- en havengezichten, en een mooi voorbeeld van Langbroeks vakmanschap.
het papier is ietwat gekleurd maar de afdruk is gewoon goed
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Maarten Langbroek (1918-1985)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  wilbertvanr
6 verkochte items
Alle items (10)
50 cm
28 cm
37 cm
16 cm