Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG
Omschrijving
Maarten Langbroek (1918-1985)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Ets
Drager
Papier
Onderwerp
Dieren
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
13.5 x 10.5 cm (h x b)
Incl. lijst
26 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Maarten Langbroek (1918-1985). Lot van 2 stuks. Titel: "Kievit" + "Kapmeeuw". 2x Zwart-wit ets op papier. 2x Gesigneerd met potlood. Geen nummering. Blad: 2x 13.5x10.5cm. Kader: 2x 26x22cm. Vlekjes in het beeld.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Goed
Vlekjes in het beeld.
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 12,50
Naar Nederland
€ 14,50
€ 16,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 25,00