Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG

Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 45!
Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - LOT 2 STUKS / KIEVIT + KAPMEEUW / ZW-W ETS / 26x22cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 45!
  • Maarten Langbroek (1918-1985)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 13.5 x 10.5 cm (h x b)
Incl. lijst 26 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Maarten Langbroek (1918-1985).
Lot van 2 stuks.
Titel: "Kievit" + "Kapmeeuw".
2x Zwart-wit ets op papier.
2x  Gesigneerd met potlood.
Geen nummering.
Blad: 2x 13.5x10.5cm.
Kader: 2x 26x22cm.
Vlekjes in het beeld.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Vlekjes in het beeld.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00

Maarten Langbroek (1918-1985)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
755 verkochte items
Alle items (28)
22 cm
26 cm
10.5 cm
13.5 cm