Marc Eemans - Handgesigneerde lithografie: Badende - Verkocht

Marc Eemans - Handgesigneerde lithografie: Badende kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Marc Eemans (1907-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Handgesigneerde lithografie
  • Kunstenaar: Marc Eemans
  • Titel: Badende
  • Afmetingen: 22 x 20,5 cm
  • Jaar: 1976

Marc Eemans (1907-1998)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
20.5 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 21,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-06-2022 om 12:27
Eindtijd:24-06-2022 om 20:22
veer-tje
24 jun. / 11:31
€ 19