Marc Mulders - Ingelijste zeefdruk - Verkocht

Marc Mulders - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 295,00

Marc Mulders - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!Marc Mulders - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!Marc Mulders - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!Marc Mulders - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Marc Mulders (1958)
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 19.5 cm (h x b)
Lijst38.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage95/99
Ingelijste zeefdruk van Marc Mulders. Nummer: 95/99. Afmetingen incl lijst: H38.5 x b28.5cm. Afmetingen voorstelling: H29 x 19.5cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Van 1978 tot 1983 doorliep Mulders de Academie voor Beeldende Kunsten Sint-Joost in Breda, waar hij les kreeg van Ad Willemen en Hans van Zummeren. In 1985 won hij de basisprijs bij de Prix de Rome. Aan het begin van zijn carrière refereerde Mulders nog nadrukkelijk aan voorgangers uit de kunstgeschiedenis. Zo maakte hij in 1987 een schilderij naar de Piëta van Michelangelo en schilderde hij in 1989 een geslachte os naar Rembrandt. Met deze klassieke, vaak christelijke, thema’s in combinatie met zijn pasteuze manier van schilderen, was Mulders een eenling in de postmoderne jaren tachtig. Ook later is hij schilders als Chaïm Soutine en Vincent van Gogh als inspiratiebronnen blijven noemen. Vooral de combinatie op hun doeken van nadrukkelijk aanwezige verf en hun spirituele inspiratiebronnen (jodendom, christendom) spreken Mulders aan.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en  5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling,is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

In goede staat. Er zit een mooie/nette lijst omheen, dus het werk kan zo aan de muur!

Marc Mulders (1958)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
28.5 cm
38.5 cm
19.5 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 295,00
Starttijd:04-12-2019 om 16:13
Eindtijd:14-12-2019 om 10:50
GC1976
14 dec. / 09:40
€ 295