Marcel Wanders - Tulpenvaas - Verkocht

Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 50!Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 50!Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 50!Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 50!Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 50!Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  svennie
FA. (1)

Lid sinds 2017
27 verkochte items
  • Marcel Wanders (1963)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2007
StijlDutch Design
Afmetingen18 cm x 27 cm x 7 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Marcel Wanders (1963)

Alle items van deze designer(3)
Geplaatst door  svennie
FA. (1)

Lid sinds 2017
27 verkochte items
27
18
7
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:16-07-2018 om 10:43
Eindtijd:22-07-2018 om 20:27
Clemens7
22 jul. / 20:19
€ 50