Marcus Uzilevsky - Marcus Uzilevsky : litho, Morning Koinonia – gesigneerd & ingelijst – ca 1975 - Verkocht

Marcus Uzilevsky : litho, Morning Koinonia – gesigneerd & ingelijst – ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Marcus Uzilevsky : litho, Morning Koinonia – gesigneerd & ingelijst – ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Marcus Uzilevsky : litho, Morning Koinonia – gesigneerd & ingelijst – ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Marcus Uzilevsky : litho, Morning Koinonia – gesigneerd & ingelijst – ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Marcus Uzilevsky : litho, Morning Koinonia – gesigneerd & ingelijst – ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Marcus Uzilevsky : litho, Morning Koinonia – gesigneerd & ingelijst – ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Marcus Uzilevsky : litho, Morning Koinonia – gesigneerd & ingelijst – ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Marcus Uzilevsky : litho, Morning Koinonia – gesigneerd & ingelijst – ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!
  • Marcus Uzilevsky (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een litho van de Amerikaanse kunstenaar Marcus Uzilevsky (1937-2015).

Handgesigneerd, getiteld en genummerd met potlood.

Op de achterkant zit een Certificaat van Echtheid.

Gemaakt in een oplage van 275 exemplaren. Dit is nr 240.

Ingelijst in een aluminium lijst met een rond passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 66,5 x 66,5 cm. Beeld, doorsnede 46 cm.

Herkomst: Uit de kunstverzameling van de Nederlandse ambassadeur (in Tsjechië en Argentinië) Mr. Robert Jan van Houtum.

Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en de glasplaat heeft een klein ‘sterretje’ aan de onderrand in het midden.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Marcus Uzilevsky (1937 - 2015), schilder, tekenaar, graficus en muzikant, werd geboren in New York. Zijn ouders waren Russische en Poolse immigranten. Hij volgde een opleiding tot illustrator aan de School of Art and Design, in New York. Ook leerde hij zichzelf gitaarspelen en trad onder de artiestennaam ‘Rusty Evans’ in de jaren ’60 op met o.a. Bob Dylan en the New Christy Minstrels.

Muziek en kunst bleven zijn passie en in 1967 verhuisde hij naar Californië en begon een carrière als kunstenaar en componist.

Zijn "lineaire landschappen” uit de jaren ’70, met hun sfeer van serenitiet, behoren tot zijn bekendste werken. Deze studies van lijn en structuur zijn gebaseerd op het landschap en de kustlijn van ‘Marin County’, het gebied ten noorden van San Francisco.

Marcus Uzilevsky probeerde zijn kunst en muziek te combineren. In 1988 speelde het Arlington Symphony Orchestra zijn ‘Folk Symphony for Sara’, een combinatie van zijn muziek en geprojecteerde videobeelden.  In de jaren ’90 maakte hij een serie CD’s met een mix van World Music (The Slice of Light and Gypsy Dreams CD's).

In de film The Rainmaker gebruikte regisseur Francis Ford Coppola kunstwerken van Marcus Uzilevsky.

Werk van Marcus Uzilevsky is opgenomen in de collectie van diverse musea.

Titel: “Morning Koinonia”. Staat geschreven met potlood middenonder.

Kunstenaar: Marcus Uzilevsky.

Techniek: litho op papier.

Jaartal:  Onbekend, ca 1975.

Ingelijst: Ingelijst in een aluminium lijst met een rond passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Herkomst: Uit de kunstverzameling van de Nederlandse ambassadeur (in.Tsjechië en Argentinië) Mr. Robert Jan van Houtum.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

LET OP:

- Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk alleen verzonden worden ZONDER lijst en glasplaat, maar met passe-partout en achterplaat met certificaat.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).

Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Marcus Uzilevsky (1937)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)

Starttijd27-8-2016 om 16:31
Eindtijd10-9-2016 om 21:31
Biedingen (14)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken