14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 305/500 |
Het resultaat is een suggestieve geabstraheerde kijk op de werkelijkheid.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 8-3-2020 om 23:28 |
Eindtijd | 15-3-2020 om 15:10 |