Margreet Bouman - Kop + Wegen - Verkocht

Margreet Bouman - Kop + Wegen kopen? Bied vanaf 40!
  • Margreet Bouman (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120
Zeefdruk op hand geschept papier

Margreet Bouman (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
172 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
100 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-08-2022 om 15:07
Eindtijd:04-09-2022 om 15:04
ElcoLenstra
03 sep. / 14:08
€ 40