Mari Andriessen - Restauratie Sint Bavo Kerk Haarlem

Mari Andriessen - Restauratie Sint Bavo Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 85!
Mari Andriessen - Restauratie Sint Bavo Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 85!Mari Andriessen - Restauratie Sint Bavo Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 85!
  • Mari Andriessen (1897-1979)
TypePenningen
Jaartal1972
TechniekPenning
Afmetingen8.5 cm x 8.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Penning, vervaardigd door Mari Andriessen (1898-1979) ten gunste van de restauratie van de Grote- of Sint Bavokerk te Haarlem, 1972. Vz: Gezicht op de Sint Bavokerk. Kz: Sint Bavo te paard met jachtvalk; omschrift. Brons, gegoten, 85 mm.

Starttijd:23-07-2022 om 09:38
Eindtijd:31-07-2022 om 21:50
Openingsbod € 85
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGroningen,  Nederland