Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho

Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!
Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!
  • Maria van Hoogstraten (1895-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1954
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/10
Kleurenlitho door Maria ('Maisy') van Hoogstraten
Voorstelling van een bij
Losbladig, beeldmaat 20x23, bladmaat 29x32
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Maisy van Hoogstraten 1954'
Genummerd in potlood l.o.: '6/10'
Stempelsignatuur met catalogusnummer op achterzijde: 'H 131'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Maria van Hoogstraten (1895-1979)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
23 cm
20 cm
Starttijd:18-09-2022 om 12:44
Eindtijd:24-09-2022 om 20:10
Openingsbod € 35
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa