Drie zeefdrukken van Marianne Aulman in identieke lijsten en passe-partouts. Gesigneerd met potlood: Marianne Aulman Gedateerd met potlood: 1996 Genummerd: 15 / 50; 15 / 50 en 162 / 500.
Zeer Goed
3 zeefdrukken in identieke lijsten en pass-partouts in uitstekende staat.
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00