Klaas Gubbels - Houtdruk: Kan met theepot in bruin - 1999
Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
Klaas Gubbels - zeefdruk: tafel - 2019
Corneille - Litho: L'enchantement de l'été - 1977
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze mooie zeefdruk op Japans zijdepapier was onderdeel van een expositie in november 1973 in de Galerij (nu: Brikke Oave) in Brunssum. Een exemplaar van de aankondiging is aan de achterzijde van de lijst gehecht.
Afmeting werk 43,5 x 37,5 cm
Het werk is in een nieuwe lijst geplaatst, de passe-partout (van de oorspronkelijke lijst) is wat smaller.
Af te halen in Velp (Gld), kan tegen km vergoeding bezorgd worden, in overleg ook toe te zenden.
Starttijd | 20-10-2015 om 12:58 |
Eindtijd | 3-11-2015 om 12:03 |