Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
MARIE BILDERS VAN BOSSE 1837 -1900 echtgenote van jw bilders
BOMEN AAN DE VAART
TOP AQUAREL OP PAPIER IN DE MAAT 30 X 50 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER M BILDERS V BOSSE
GEKADERD IN ZEER FRAAI HOUTEN LIJST MET GLAS IN DE MAAT 48 X 70 CM
STAAT ; HET WERK IS IN GOEDE STAAT
STAAT LIJST - GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND of afhalen in Zaandam bij KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBSITE
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Kleine meesters hebben grote toekomst
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 10-2-2018 om 20:51 |
Eindtijd | 19-2-2018 om 20:51 |