MARIE BILDERS VAN BOSSE 1837 - 1900 - AQUAREL BOMEN AAN DE VAART 1885 - Verkocht

MARIE BILDERS VAN BOSSE 1837 - 1900  - AQUAREL BOMEN AAN DE VAART 1885 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

MARIE BILDERS VAN BOSSE 1837 - 1900  - AQUAREL BOMEN AAN DE VAART 1885 kopen? Bied vanaf 150!MARIE BILDERS VAN BOSSE 1837 - 1900  - AQUAREL BOMEN AAN DE VAART 1885 kopen? Bied vanaf 150!MARIE BILDERS VAN BOSSE 1837 - 1900  - AQUAREL BOMEN AAN DE VAART 1885 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Marie Bilders-van Bosse (1837-1900)
TypeTekening / Aquarel

MARIE BILDERS VAN BOSSE 1837 -1900 echtgenote van jw bilders

BOMEN AAN DE VAART

TOP AQUAREL OP PAPIER IN DE MAAT 30 X 50 CM

GESIGNEERD RECHTS ONDER M BILDERS V BOSSE

GEKADERD IN ZEER FRAAI HOUTEN LIJST MET GLAS IN DE MAAT 48 X 70 CM

STAAT ;  HET WERK IS IN GOEDE STAAT

STAAT LIJST - GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND of afhalen in Zaandam bij KUNSTKABINET ZAANDAM

VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBSITE

AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD

Garantie:

Kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:10-02-2018 om 20:51
Eindtijd:19-02-2018 om 20:51
johanmarijn
19 feb. / 19:18
€ 150