Marie van Regteren Altena: Olieverf op doek, Stilleven - Verkocht

Marie van Regteren Altena: Olieverf op doek, Stilleven kopen? Bied vanaf 425!

Verkoopprijs: € 425,00

Marie van Regteren Altena: Olieverf op doek, Stilleven kopen? Bied vanaf 425!Marie van Regteren Altena: Olieverf op doek, Stilleven kopen? Bied vanaf 425!Marie van Regteren Altena: Olieverf op doek, Stilleven kopen? Bied vanaf 425!Marie van Regteren Altena: Olieverf op doek, Stilleven kopen? Bied vanaf 425!Marie van Regteren Altena: Olieverf op doek, Stilleven kopen? Bied vanaf 425!Marie van Regteren Altena: Olieverf op doek, Stilleven kopen? Bied vanaf 425!Marie van Regteren Altena: Olieverf op doek, Stilleven kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Marie van Regteren Altena (1868-1958)

*Fraai schilderij van een stilleven door de bekende Amsterdamse Joffer Marie Eliabeth van Regteren Altena. Het werk komt uit een buitenlandse collectie en is voor 100% gegarandeerd zijnde een werk van deze kunstenares. Het werk is fraai ingelijst in de naar alle waarschijnlijkheid originele lijst. Het werk is l.o. gesigneerd met de initialen, zoals zij meestal signeerde..

*Olieverf op doek - linksonder gesigneerd met initialen M.E.v.R.A

*Maten van het doek zijn 50 x 60 cm. Buitenmaat lijst 65 x 76 cm.

*Het werk is in zeer goede conditie.

*Marie van Regteren Altena behoorde tot de acht kunstenaressen die in 19e eeuw en ver 20e eeuw als de Amsterdamse Joffers veelal in groepsverband. exposeerden. Marie van Regteren Altena kwam uit een aristocratische en kunstzinnige Amsterdamse familie, . Haar broer Martinus maakte naam als figuurschilder en haar zuster Johanna Quirina was een bekend decoratief ontwerpster. Marie schilderde voornamelijk impressionistische bloemen en stillevens. Zij was lid van de kunstenaarssociëteiten Arti et Amicitiae en St. Lucas in de hoofdstad en van Pulchri Studio in Den Haag.

Dit item is verkocht voor 425,00
Starttijd:22-02-2017 om 18:21
Eindtijd:08-03-2017 om 18:21
RvdZ
24 feb. / 14:43
€ 425