Marie Vlielander Hein - Nabloei Haagse School Aquarel - Sfeervol impressionistisch Avondlandschap - Verkocht

Marie Vlielander Hein - Nabloei Haagse School Aquarel - Sfeervol impressionistisch Avondlandschap kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Marie Vlielander Hein - Nabloei Haagse School Aquarel - Sfeervol impressionistisch Avondlandschap kopen? Bied vanaf 1!Marie Vlielander Hein - Nabloei Haagse School Aquarel - Sfeervol impressionistisch Avondlandschap kopen? Bied vanaf 1!Marie Vlielander Hein - Nabloei Haagse School Aquarel - Sfeervol impressionistisch Avondlandschap kopen? Bied vanaf 1!Marie Vlielander Hein - Nabloei Haagse School Aquarel - Sfeervol impressionistisch Avondlandschap kopen? Bied vanaf 1!Marie Vlielander Hein - Nabloei Haagse School Aquarel - Sfeervol impressionistisch Avondlandschap kopen? Bied vanaf 1!Marie Vlielander Hein - Nabloei Haagse School Aquarel - Sfeervol impressionistisch Avondlandschap kopen? Bied vanaf 1!Marie Vlielander Hein - Nabloei Haagse School Aquarel - Sfeervol impressionistisch Avondlandschap kopen? Bied vanaf 1!Marie Vlielander Hein - Nabloei Haagse School Aquarel - Sfeervol impressionistisch Avondlandschap kopen? Bied vanaf 1!Marie Vlielander Hein - Nabloei Haagse School Aquarel - Sfeervol impressionistisch Avondlandschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Marie Vlielander Hein (1871-1955)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Vlielander Hein, Marie

    Marie Vlielander Hein (naamvarianten: Maria Johanna Magdalena Vlielander Hein, Maria Vlielander Hein, Johanna Vlielander Hein, Maria Johanna Magdalena Vlielander Hein, Mies Vlielander Hein) werd op 6 september 1871 in Den Haag geboren en overleed daar ook op 21 september 1955.

    Maria studeerde een blauwe maandag in Parijs (zij ontving daar tekenlessen op een pensionaat o.l.v. mej. L. Metzelaer) en was leerling bij Cornelia van der Hart, Bernardus Petrus Schregel, Willem Maris Jbzn (en kreeg van hem vele wijze raadgevingen), Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (ook va hem kreeg ze de nodige aanwijzingen) en volgde daarnaast ook nog aquarellessen bij Cornelia van der Hart te Den Haag.

    Marie Vlielander Hein werkte het merendeel van haar tijd in Parijs, Den Haag, Putten (Veluwe) of Rockanje.

    Maria heeft naam gemaakt als aquarelliste, schilderes en tekenares. Ze werkte voornamelijk met olie- of aquarelverf. Van haar zijn zowel (vruchten)-stillevens, bloemen, interieurs en marines bekend.

    Zij was lid van Pulchri Studio in Den Haag, van de Vereeniging Sint Lucas in Amsterdam en van de Vereniging Nederlandsche Kunstkring.

    Vermeld in Van Gelder, Scheen, Saur, Jacobs.

ConditieRedelijk
Het aquarel verkeert in goede staat. Het Passe Partout is verkleurd en de lijst is beschadigd.
Binnen Nederland € 10,00