Marinus Fuit - Ballonnen - Verkocht

Marinus Fuit - Ballonnen kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 80,00

Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Marinus Fuit (1934)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Zeefdruk op papier

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:30-11-2019 om 13:41
Eindtijd:10-12-2019 om 20:06
Biedingen (4)
bastiaan11
10 dec. / 19:59
€ 80
Etklap
10 dec. / 19:56
€ 70
bastiaan11
10 dec. / 19:55
€ 60
Etklap
30 nov. / 20:40
€ 50