Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schitterende linosnede van Marja de Raadt. Titel: Zonnebloemen.Jaar: 1993. Nummer: 24/25. Afmetingen blad: H63 x b 82 cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b68 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat.OP de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 16-8-2017 om 16:49 |
Eindtijd | 25-8-2017 om 20:49 |