Marjolein Bastin - 4x Lithografie in Portfolio - Verkocht

Marjolein Bastin - 4x Lithografie in Portfolio kopen? Bied vanaf 75!
Marjolein Bastin - 4x Lithografie in Portfolio kopen? Bied vanaf 75!Marjolein Bastin - 4x Lithografie in Portfolio kopen? Bied vanaf 75!Marjolein Bastin - 4x Lithografie in Portfolio kopen? Bied vanaf 75!Marjolein Bastin - 4x Lithografie in Portfolio kopen? Bied vanaf 75!Marjolein Bastin - 4x Lithografie in Portfolio kopen? Bied vanaf 75!Marjolein Bastin - 4x Lithografie in Portfolio kopen? Bied vanaf 75!Marjolein Bastin - 4x Lithografie in Portfolio kopen? Bied vanaf 75!Marjolein Bastin - 4x Lithografie in Portfolio kopen? Bied vanaf 75!Marjolein Bastin - 4x Lithografie in Portfolio kopen? Bied vanaf 75!
  • Marjolein Bastin (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
A 1 11
Marjolein Bastin
Portfolio
4x Lithografie
261/1000
4 stuks
42 x 56 cm
Rechterhoek een vouwtje

Rechteronderhoek van de bladen hebben een vouw. Met passepartout niet zichtbaar.

Marjolein Bastin (1943)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

464 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
56 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-06-2020 om 21:28
Eindtijd:29-06-2020 om 18:31
ivddrift
28 jun. / 19:27
€ 60