Mark Brusse - zonder titel - Verkocht

Mark Brusse - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Mark Brusse - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Mark Brusse - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Mark Brusse - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
  • Mark Brusse (1937)
Jaartal2005
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Sterk en kleurrijk werk op groot (museum-) formaat
Meerkleurenets uit de serie "Precious Prints"

Mark Brusse (1937)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
120 cm
160 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-03-2020 om 23:06
Eindtijd:17-04-2020 om 19:06
Petrusfranciscus
17 apr. / 19:00
€ 50