Mark Verstockt - Mark Verstockt - Zwart wit Litho - 1978 - HC - Verkocht

Mark Verstockt - Mark Verstockt - Zwart wit Litho - 1978 - HC kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

Mark Verstockt - Mark Verstockt - Zwart wit Litho - 1978 - HC kopen? Bied vanaf 95!Mark Verstockt - Mark Verstockt - Zwart wit Litho - 1978 - HC kopen? Bied vanaf 95!Mark Verstockt - Mark Verstockt - Zwart wit Litho - 1978 - HC kopen? Bied vanaf 95!Mark Verstockt - Mark Verstockt - Zwart wit Litho - 1978 - HC kopen? Bied vanaf 95!
  • Mark Verstockt (1930-2014)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC

Originele litho van Marc Verstockt (1930-2014).

Geometrische abstractie.

Zwart-wit lithografie op glanzend papier.

Signatuur, nummering en jaartal gekrast onderaan het werk. (zie foto's)

Oplage: HC.

(1978).

Proper blad. Gewoon goede staat voor een werk dat steeds (40 jaar) zorgvuldig bewaard werd in een kunstmap.Afmeting: 60x45cm.

Niet ingekaderd.

Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track & trace!

Mark Vestockt was een Belgisch beeldhouwer, graficus, schilder en ontwerper. Hij studeerde filiosofie en letterkunde aan de Rijksuniversiteit Gent en kreeg een artistieke opleiding aan de Academie in Antwerpen. Later werkt hij voor het Hoger Instituut voor Schone Kunsten te Antwerpen.
Tot midden de jaren '60 was zijn werk vooral lyrisch abstract. Er waren veel verwijzingen naar de kleine en grote natuur. In dat werk vindt de kijker een grote symetrie en een constructivistische lijn.
Zijn werk evolueerde naar een meer gestructureerde compositie met vaak monochrome verschijningsvormen. In de jaren '70 maakte Verstockt deel uit van een internationale beweging die de geometrische abstractie uit de jaren ’50 nieuw leven inblaast.

Gewoon goede staat voor een werk dat steeds (40 jaar) zorgvuldig bewaard werd in een kunstmap
Binnen België € 11,00

Mark Verstockt (1930-2014)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  in2art
834 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
45 cm
60 cm

ObjectlocatieWolvertem,  België
Starttijd13-8-2018 om 10:14
Eindtijd23-8-2018 om 19:08
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken