Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983 - Verkocht

Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983 kopen? Bied vanaf 595!
Prenten & Uitgaves

Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983 kopen? Bied vanaf 595!Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983 kopen? Bied vanaf 595!Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983 kopen? Bied vanaf 595!Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983 kopen? Bied vanaf 595!Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983 kopen? Bied vanaf 595!
  • Marlene Dumas (1953)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1983
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Litho van Marlene Dumas uit 1983. Titel: en die Sterre van die hemel, val neer op die aarde. Gedrukt door Steendrukkerij Amsterdam. Een nieuwjaarswens van drukker Rento Brattinga en Anna Bodon. Rento Brattinga was in 1977 de oprichter van Steendrukkerij Amsterdam. Afmetingen blad: H67 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H67 x b49cm. Het werk is rechts onderaan, in de druk, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.

Verzenden: we verzenden op dinsdag  en donderdag.

Marlene Dumas (Kaapstad, 3 augustus 1953) is een in Zuid-Afrika geboren kunstenares. Zij woont en werkt sinds 1976 in Amsterdam.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00