14k gouden herenring met onyx en briljant geslepen diamant - rm 20 (63)
Francisco Larez - ZONDER TITEL RELIEF IN RELIËF 1965
Rob Scholte - Zeefdruk: Copyright
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | V/XII |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 15-3-2021 om 11:13 |
Eindtijd | 31-5-2022 om 10:42 |