5. Marten Hendriks

Marten Hendriks (1941)

2 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Marten HENDRIKS (Doetinchem 1941)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Marten Hendriks - Zeefdruk: Gelderse kunstkalender 1973 kopen? Bied vanaf 30!

Marten Hendriks - Zeefdruk: Gelderse kunstkalender 1973

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd23-03-2021 om 19:32

Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Eindtijd08-06-2021 om 20:50

Jaartal1973
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst