Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betreft een groot abstract werk van Bradley (zeefdruk uitgegeven in exclusieve oplage van 20, dit is exemplaar 17) het werk verkeert in uitstekende conditie, is professioneel met zuurvrije passepartout en achterwand ingelijst in een matte aluminium omlijsting en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.
Maat: ca. 70x100 cm, inclusief omlijsting, 50x65cm (beeld)
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 11-2-2017 om 12:12 |
Eindtijd | 26-2-2017 om 11:12 |