Martin R. Baeyens - Mooie zeefdruk - Gesigneerd - 15/60 - Verkocht

Martin R. Baeyens - Mooie zeefdruk - Gesigneerd - 15/60 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Martin R. Baeyens - Mooie zeefdruk - Gesigneerd - 15/60 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - Mooie zeefdruk - Gesigneerd - 15/60 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - Mooie zeefdruk - Gesigneerd - 15/60 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - Mooie zeefdruk - Gesigneerd - 15/60 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - Mooie zeefdruk - Gesigneerd - 15/60 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - Mooie zeefdruk - Gesigneerd - 15/60 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - Mooie zeefdruk - Gesigneerd - 15/60 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - Mooie zeefdruk - Gesigneerd - 15/60 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

712 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Martin R. Baeyens (1943)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/60

- Originele kleurenzeefdruk van Martin Baeyens (1943°)
- Afmetingen: 50x70 cm (beeld: 49x56,5 cm)
- Gesigneerd en genummerd (15/60) in potlood - Beperkte oplage!!
- Conditie: In perfecte staat, nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard
- Stempel Frans Masereel Centrum - Kasterlee

Martin Baeyens (geboren 1943 in Melle, woont en werkt in Smetlede) schilder, tekenaar en zeefdrukker. Hij combineert deze met landkaarten en andersoortige kaarten, met tabellen en statistieken, met historische documenten. Vaak voorziet hij ze ook van tekst die een historische context creëert. De natuur en vooral het evenwicht tussen techniek en natuur zijn het uitgangspunt van zijn werk.

Martin R. Baeyens (1943)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

712 verkochte items
73.5 cm
55.5 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:22-05-2019 om 13:45
Eindtijd:02-06-2019 om 19:10
kris_dhondt44
26 mei / 09:24
€ 75