Prachtig havengezicht bij zonsondergang
Gesigneerd: Martin Reisberg
Periode: 1960-1980
Techniek: olieverf is dik opgezet voor meer intensiteit
Martin Reisberg (New York City 1923 - 2020) volgde zijn opleiding aan het beroemde Cooper Union Art College in New York City, voordat hij bij de marine ging tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hij was betrokken bij de bevrijding van Europa, waarna hij neerstreek in België met zijn vrouw, Bitia Rosendor. Reisberg's stijl is divers; van maritieme en historische voorstellingen tot landschappen, portretten, religie, natuur, dorps- en stadsgezichten.
Het werk is ingelijst met aluminium lijst.
Afmetingen:
24,5 x 36,5 cm (lijst)
23 x 35 cm
Het schilderij is in zeer goede staat.
De lijst heeft hele lichte gebruikssporen.
Bij verzending wordt het werk goed verpakt en aangetekend verzonden.
Ophalen is ook mogelijk.