14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 19.8 x 19.8 cm (h x b) |
Passe-partout | 49.7 x 39.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20/40 |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 2-3-2020 om 17:32 |
Eindtijd | 13-3-2020 om 19:06 |