Maurits Cornelis Escher - Vorpal 1975

Maurits Cornelis Escher - Vorpal 1975 kopen? Bied vanaf 35!
Maurits Cornelis Escher - Vorpal 1975 kopen? Bied vanaf 35!Maurits Cornelis Escher - Vorpal 1975 kopen? Bied vanaf 35!Maurits Cornelis Escher - Vorpal 1975 kopen? Bied vanaf 35!Maurits Cornelis Escher - Vorpal 1975 kopen? Bied vanaf 35!Maurits Cornelis Escher - Vorpal 1975 kopen? Bied vanaf 35!
  • Maurits Cornelis Escher (1898-1972)
Type kunstwerk Affiches
Jaartal 1975
Techniek Offset
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 96 x 32 cm (h x b)
Origineel tentoonstellingsaffiche uit 1975 van het beroemde werk 'Cirkellimiet’ uit 1960 van Maurits Cornelis Escher (1898 - 1972).

Op stevig papier.

De Vorpal Gallery bracht diverse tentoonstellingen in de VS van het werk van Escher en liet hiervoor prachtige affiches maken waar dit er een van is.

In goede staat

Wordt verzonden in een koker

In mooie staat en geen kreukels
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00