Max Papart - Carborundum Ets -handgesigneerd - oplage 15
Prachtige carborundum ets met prachtige kleuren en reliëf
Handgesigneerd en genummerd
zeer kleine oplage: VI/XV (6/15)
Heel levendige kleuren en prachtige reliëfdruk door de carborundum techniek.
Nooit ingekaderd en steeds in donkere lade bewaard.
Wordt verzekerd verzonden met track en trace
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 13,50
Naar Nederland
€ 26,50
€ 26,50
Europese Unie
€ 26,50
Extra