Max Selen - De essentie van naakt zijn

Max Selen - De essentie van naakt zijn kopen? Bied vanaf 150!
Max Selen - De essentie van naakt zijn kopen? Bied vanaf 150!Max Selen - De essentie van naakt zijn kopen? Bied vanaf 150!Max Selen - De essentie van naakt zijn kopen? Bied vanaf 150!
  • Max Selen (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst90 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Deze litho is in 1982 speciaal door Max Selen gemaakt voor een welzijnsorganisatie. Een beperkt aantal personen heeft deze kunnen kopen.
Dit werk van Max Selen nodigt uit om te observeren, zonder te oordelen. Het nodigt uit om te ontdekken wat het verschil is tussen " observeren wat men ziet" en " oordelen over wat men ziet.

Max Selen (1932)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  hanscuypers

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
60 cm
90 cm
50 cm
70 cm
Starttijd:25-01-2023 om 15:00
Eindtijd:01-02-2023 om 19:31
Openingsbod € 150
ObjectlocatieWerchter,  België