Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst - Verkocht

Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!

Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
  • Maya Wildevuur (1944)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1985
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 343
Maya Wildevuur
"Bergen"
Gemengde techniek
1985
Maten werk: 22 x 23 cm. Lijst is groter

Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending van het kunstwerk is alleen mogelijk in overleg.  Gratis ophalen mogelijk in Breda of Amsterdam. Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00